Łączna liczba wyświetleń

środa, 16 marca 2011

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA ZACHODNIOPOMORSKIE

Google+

Witamy Serdecznie Państwa Na Naszym PORTALU WESELNYM Najpiękniejszy Dzień.


OFERUJEMY PAŃSTWU OFERTĘ :


KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA.


JEST PROPOZYCJĄ DLA TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI, ANI CZASU NA SZUKANIE FIRM Z BRANŻY WESELNEJ KTÓRE UŚWIETNIĄ WASZ NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU.

Jest to przede wszystkim propozycja dla Narzeczonych którzy obecnie pracują i mieszkają poza granicami kraju, i mają problem w załatwieniu wszystkich formalności weselnych. Telefonowanie do wszystkich firm z pytaniem o możliwość rezerwacji terminu jest bardzo czasochłonne, jak również siedzenie przed ekranem komputera oglądaniem ofert sal weselnych, zespołów, kamerzystów, fotografów itd. jest bardzo stresujące. Ponieważ jest ogromną sztuką zarezerwować te wszystkie elementy na jeden termin. Największym problemem jest to że, jak załatwi się już salę weselną i zespół muzyczny na dany termin. To nagle okazuje się, że wszystkie firmy zajmujące się wideofilmowaniem i fotografią weselną nie mają już wolnych terminów. I wtedy zaczyna się problem. mamy piękną salę, świetny zespół muzyczny zarezerwowany na dany termin i do szczęścia brakuje Nam kamerzysty i fotografa, a cha i jeszcze firmy która dla Nas Udekoruje samochód, salę i kościół. Wtedy stoimy przed wielkim dylematem, czy skorzystać z usług firm które nie bardzo Nam odpowiadają z różnych powodów, czy może przenieść wesele na piątek, ale wtedy znowu jest nerwówka czy te wszystkie Nasze firmy są wolne na ten dzień.


I MUSIMY PRZYZNAĆ, ŻE JEST TO WIELKI PROBLEM DLA NARZECZONYCH, zwłaszcza wtedy, kiedy czasu do dnia ślubu pozostało Bardzo Mało. Z doświadczenia wiemy że, najlepiej jest załatwiać wszystkie sprawy z rezerwacją wszystkich firm z branży weselnej na rok przed Naszym Najpiękniejszym Dniem. Wtedy spokojnie możemy poprzebierać w firmach weselnych które oferują Nam bardzo różne usługi za bardzo różne wynagrodzenie. Nie raz rozmawialiśmy z Narzeczonymi będąc na prezentacji na rok przed weselem. Wszyscy stwierdzali, że aby mieć super zespół, fajny samochód do ślubu, piękną salę weselną, profesjonalnego kamerzystę i fotografa, a to wszystko w bardzo rozsądnej cenie. To nalęży wszystkie umowy podpisać co najmniej na rok przed ślubem. Podpisujemy się pod tym stwierdzeniem obiema rękoma, gdyż tak naprawdę na ostatnią chwilę jest bardzo ciężko załatwić super firmy. 

Pamiętam, jak jeden z Narzeczonych powiedział Nam coś co zapamiętaliśmy bardzo dobrze. Ta myśl utkwiła Nam tak głęboko, że była tą iskrą do zorganizowania tego PORTALU WESELNEGO i tej usługi KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA.Powiedział tak : '' Pamiętaj koleżko, ja zamawiam Was na Filmowanie wesela, salę weselną, dekorację i zespół muzyczny teraz, na rok przed Naszym ślubem. Tylko dlatego, żeby mieć tylko te firmy które my chcemy. Oglądaliśmy płyty z Waszej produkcji u Naszych znajomych i tylko Was chcemy. Sala którą mamy zaklepaną przez Nas jest w bardzo dobrej cenie  jest do tego w pięknym miejscu, a grają u Nas Ci co u mojego Brata. Jak ktoś ma łeb na karku to, będzie miał wszystko z Najwyższej półki na swoje wesele. A gdybym czekał, i zaczął załatwiać za pół roku to musiałbym wybierać z innych firm, bo te co mam były by zajęte. A, i muszę Ci powiedzieć koleżko, że zapłaciłbym o wiele więcej, bo firmy które przyjmują wesela na ostatnią chwilę podnoszą cenę bo wiedzą, że mamy nóż na gardle. A za tą zaoszczędzoną kasę polecę w tropiki i będę przez 2 tygodnie kochał się z moją żonką na plaży  i w nocy i w dzień ''.

Nie trudno się z Nim zgodzić, tak właśnie jest. Ale zdarzają się różne sytuacje w życiu i czasami na ostatnią chwile musimy zorganizować Ślub i wesele. I w tedy My Wam POMOŻEMY ZORGANIZOWAĆ ŚLUB I WESELE. Wachlarz Naszej Oferty jest bardzo szeroki i koszt jej zależy od tego co będziemy dla Was załatwiać. Oczywiście z Naszej Oferty mogą skorzystać wszyscy w województwie zachodniopomorskim. 


Prosimy o zapoznanie się możliwościami Kompleksowej Organizacji Ślubu i Wesela Zachodniopomorskie.

Ostatnio Narzeczeni którzy pracują i mieszkają w Anglii zapytali Nas, czy byśmy nie pomoglibyśmy im w znalezieniu fajnej sali w okolicy Goleniowa. Również dobrego i w miarę taniego zespołu muzycznego, dekoracji sali kościoła i samochodu. A także firmy która im zagra i zaśpiewa Ave Maria w kościele na skrzypcach. Po zastanowieniu się i rozeznaniu w firmach stwierdziliśmy, że jest to możliwe, chociaż termin jest bardzo gorący ponieważ Narzeczeni zdecydowali w ostatniej chwili. Ze względu na jedyny możliwy miesiąc urlopu, ślub i wesele musi odbyć się w czerwcu tego roku. Wideofilmowanie i fotografa wybrali już wcześniej, nieskromnie muszę stwierdzić, że Naszą firmę za to, że Nasza Oferta jest najlepsza i najbardziej przejrzysta i jasna. Wykonaliśmy kilka telefonów do właścicieli Sal Weselnych z zapytaniem o dany termin wesela, rozmawialiśmy z zespołami muzycznymi z zachodniopomorskiego, i zapytaliśmy firmy które dekoruje sale, samochód i kościół, czy mają wolny termin. W zeszłym tygodniu zaproponowaliśmy Narzeczonym 5 sal w ich okolicy, odpowiadających ich kryteriom. Podaliśmy namiary na zespoły weselne. I poinformowaliśmy Narzeczonych jak skontaktować się z Uroczystą Oprawą Muzyczną w Kościele i firmą która zajmie się dekoracją. Dogadaliśmy się tak z tymi firmami, że firma która podpiszę z Naszymi Narzeczonymi umowę na usługę Weselną udzieli im rabatu. Jest to tak pomyślane, aby uzyskać dobrą cenę na daną usługę w PROMOCJI KOMPLEKSOWA OBSŁUGA WESEL, po to aby Nasza opłata za pomoc w zorganizowaniu ślubu i wesela nie była dużym obciążeniem dla Narzeczonych. Z tego co wiemy na dzień dzisiejszy Nasi Narzeczeni podpisali już umowy z zespołem muzycznym, salą weselną, i oczywiście otrzymali rabat na te usługi. Mimo, że przebywalą w Anglii podpisanie umów nie jest problem ponieważ te firmy załatwiły z Nimi podisanie umowy w następujący sposób. Zainteresowana i wybrana przez Narzeczonych firma skontaktowała się z Nimi emailem, wysłala im wypełnioną wszystkimi danymi umowę usługi. Wysłali im oczywiście zeskanowaną umowę podisaną przez firmę. Narzeczeni taką umowę wydrukowali u siebie, wypelnili potrzebne dane, podpisali i zeskanowali ją ponownie. Tak wypełnioną i podpisaną umowę odesłali emailem do firmy. Pieniążki na zaliczkę wpłacili na konto firmy i w ten sposób sprawa danej usługi została załatwiona. Rezerwacja i następnie zaklepanie terminu podpisanie umowy, jest bardzo ważne dla Narzeczonych. Pewnie jak się już zorintowaliście Państwo im większe miasto tym jest trudniej załatwić fajną salę, dobry zespół muzyczny, kamerzystę itd. Myślimy oczywiście o roku 2012. Bo na ten rok jest już niesamowicie ciężko, chociaż nie jest to niemożliwe.


OFERTA CENOWA ZA USŁUGĘ KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA : WKRÓTCE


W tych miastach województwa zachodniopomorskiego wykonujemy swoje usługi :

Wykaz Niemieckich Miast Gdzie,
Studio Foto Video Berlin Foto Film,
Wykonywało Swoje Usługi Wideofilmowania i Fotografii Ślubnej i Weselnej:
Ahlbeck, Ahlen, Akwizgran, Akwizgran P, Aschaffenburg, Auerstadt, Baden-Baden, Bamberg, Bayreuth, Berlin, Bielefeld, Bitter, Bochum. 
Bodensee, Bonn, Botrop, Brema, Brunszwik, Budziszyn, Chemnitz, Colbe, Darmstadt, Dortmund, Drezno, Duisburg, Dusseldorf, Erfurt.
 Erlangen, Essen, Frankfurt, Frankfurt nad Menem, Freiburg, Gelsenkirchen, Gladbeck, Grossbeeren, Halle, Hamburg, Hamm, Hanower.
 Hassloch, Heidelberg, Hemnic, Herford, Herne, Hohenlinden, Ingolstadt, Jena, Karlmarxstadt, Karlsruhe, Kassel, Kilonia, Koblencja, Koln, Kolonia.
 Krausnick, Krefeld, Lieberwolkwitz, Lipsk, Lubeka, Lutzen, Magdeburg, Mainz, Mannheim, Marburg, Melle, Minden, Miśnia, Moguncja, Monachium, Moritzburg.
 Münster, Northeim, Norymberga, Oldenburg, Osnabrück, Padeborn, Poczdam, Porta Westfalica, Rippach, Rostock, Rothenburg. 
Salzgitter, Sassnitz, Schwallbach, Schwerin, Siegen, Sollingen, Stuttgart, Torgau, Ulm, Weimar, Wiesbaden, Wolfsburg, Wuppertal, Würzburg. 

10 komentarzy:

 1. też jestem zainteresowany usługami, słyszałem dobre opinie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A na jakim terenie dokładnie działacie ?

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, opinie mają bardzo pozytywne z tego co wiem. Więc chyba warto skorzystać z ich usług. Bo ja ostatnio korzystałem z innej firmy i powiem Wam, że musiałem wynająć adwokata, bo były takie problemy z nimi. Akurat znam dobrego adwokata ze Szczecina, który raz dwa pomógł mi rozwiązać problem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że oferujecie solidne usługi, ale moim zdaniem powinniście popracować nad jakością strony internetowej, bo ciężko się to czyta. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oferty wyglądają naprawdę fajnie. Myśle, że warto z waszych usług skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Organizowałam też wesele z tą firmą ,super wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oferty mają ciekawe, więc warto zwrócić na nich uwagę.

  OdpowiedzUsuń